Hizmetlerimiz

  Ev Elektriği Bakımı
  Büro Elektriği Bakımı
  Ev Elektriği Yeni Tesisat
  Apartman & Site Elektriği Bakımı
  Site Full Elektrik Bakımı
  Merkezi Saatler ve Sayaç Tamirleri
  Bahçe aydınlatma
  Alarm sistemleri
ELEKTRİK TAMİR
SERVİS ÜCRETİ  60 TL. DİR

AMACIMIZ 

 Servis Araç parkımızda atölyemiz buna bağlı çalışan mobil servis aracımız ve gerekli el ve ölçüm aletleri mevcuttur.

 Servis paket fiyatı belirli tamir ve onarım bedellerini karşılamaktadır. Buna hat döşeme v.b. dahildir.

 Kendi aldığınız abajur v.b. malzemelerde tarafımızdan monte edilir.

 Uzun sürecek tamir ve bakımlar extra fiyatlandırma yapılır. Servis elemanı uzun sürebilecek işler için önceden fiyat verebilir. Bu durumda kabul edilmezse para alınmadan dönülür.

HIZLI SERVİS İSTEK FORMU

canada goose baby ugg boots canada goose danmark timberland boots parajumpers long bear canada goose trillium parka canada goose jakke parajumpers udsalg parajumpers jakke udsalg ugg hjemmesko timberland sko canada goose jacket parajumpers long bear udsalg canada goose kensington parka
  Maltepe 'de kurulduğumuz 1986 dan beri hizmeti beğenilen,  olumlu görüşler alınan amacı, öncelikleri iyi hizmet olan tamir kuruluşuyuz.

  Ekibimizde ehliyetli konusunda eğitimli elemanlarımızla yaptığımız işin sorumluluğunu üstümüze alarak hizmet vermekteyiz. Üstelik bu hizmet fiyatlandırması genel bir paket fiyat  üzerinden yapılmaktadır. Extralar kullanılan malzemeler olmaktadır. Kullanılan malzemeleride en kalite marka ve en hesaplı piyasa fiyatlarından temin etmekteyiz.

peuterey dames parajumpers sale moncler outlet peuterey jas belstaff jacket uggs kopen ugg outlet barbour belgie barbour outlet timberland shoes parajumpers jas canada goose parka moncler jas canada goose jas peuterey jassen belstaff belgie woolrich parka
Yetkili Kişi    
E-Posta  
Telefonu
Mesaj

    

   

Acil Hat:

0553 060 92 58